II Niedziela Wielkiego Postu

26 lutego 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
21. LUTEGO 2016 r.

  1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17:15.

  2. W poniedziałek o godz. 17:00 Wystawianie Najświętszego Sakramentu i modlitwy
    w intencji intronizacji NSPJ.

  3. We wtorek o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa ku czci św. o. Pio. Po Mszy spotkanie grupy modlitewnej w salce.

  4. W środę rano i wieczorem Nowenna do MBNP.

  5. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O godz. 7:30 dla dorosłych, o 16:30 dla dzieci oraz o 17:30 dla młodzieży i dorosłych. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

  6. W piątek parafialny wyjazd na Tropikalną Wyspę do Berlina. Autokar spod naszego kościoła wyjeżdża o godz. 22:00. Przypominamy o zabraniu dokumentu tożsamości oraz legitymacji szkolnych/studenckich. Każdy z uczestników na przypisane swoje miejsce w autokarze.

  7. W najbliższą niedzielę w parafii p.w. św. Krzyża w Rumi rozpocznie się cykl 10 spotkań
    w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Rozpoczęcie po wieczornej Mszy św., o godz. 19:15.

  8. Przyszła niedziela jest również tzw. Niedzielą misyjną - Ad gentes. Z tej okazji tradycyjnie odbędzie się wielkopostna zbiórka ofiar do puszek dla polskich misjonarzy.

  9. 23. Lutego przypada 25 r. święceń biskupich Ks. Abp. Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głodzia. Uroczystości diecezjalne… (odczytać z komunikatu). Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym jubilacie.

  10. Do końca ferii zimowych, biuro parafialne czynne od godz. 17:00 – 17:45 oraz
    w czwartek od 10:00 – 11:00.

  11. W pierwszy piątek miesiąca - 4. Marca, po Mszy wieczornej, organizujemy parafialny wyjazd na Drogę Krzyżową, którą w tym roku chcemy odprawić w Lasach Piaśnickich. Osoby chętne proszę o wpisywanie się na listę wyłożona w zakrystii. Więcej informacji podamy za tydzień.

  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na potrzebny naszego Kościoła
    i prosimy o dalsze wsparcie.

  13. Jest nowy numer GN, a także skarbonki na Jałmużnę wielkopostną, które będzie można składać w Wielkim Tygodniu w kościele.

    Zapraszamy także do wzięcia udziału w kolejnej akcji Tutka Miłosierdzia. Osoby chętne do przygotowania paczki z produktami spożywczymi, którymi obdarujemy naszych podopiecznych Caritas, mogą wychodząc z kościoła zabrać przygotowane na tę akcje specjalne tutki. Wypełnione tutki prosimy o przyniesienie do kościoła do Niedzieli Palmowej.

  14. Tydzień przed Wielkanocą młodzież z Towarzystwa Ciemnych Typów wraz z parafialnym Caritasem będą rozprowadzali przed Kościołem czekoladowa baranki wielkanocne do koszyków ze święconką oraz palemki na Niedzielę Palmową.

  15. Zmarli nasi parafianie, śp. Jadwiga Brojakowska, l. 84 z ul. Gdańskiej oraz śp. Marek Siwicki, l. 57 z ul. Wrocławskiej.

 

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.045835971832275