I Niedziela Adwentu

29. listopada 2015 r.

9 grudnia 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
29 LISTOPADA  2015
I NIEDZIELA  ADWENTU, ROK C

  1. Od jutra rozpoczynamy odprawiać Msze św. o NMP - Roraty. Zapraszamy codziennie w dni powszednie na godz. 6:30, z tej racji nie będzie Mszy św.
    o godz. 7:00.
  2. W poniedziałek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu                      z modlitwą o intronizację NSPJ.
  3. W środę rano i wieczorem Nowenna do MBNP. Po wieczornej Mszy Św. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie do salki katechetycznej.
  4. W czwartek będziemy przeżywać kolejny dzień modlitw o uzdrowienie na duszy
    i ciele. O godz. 17:00 Różaniec, a o godz. 18:00 Msza św. pod przewodnictwem
    o. Teodora Knapczyka.
  5. W piątek od godz. 16:00 okazja do spowiedzi. O 17:00 i 18:00 Msze św. wotywne o NSPJ, a po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę po Mszy św. Roratniej nabożeństwo do NS NMP. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych z sakramentami św.
  7. W najbliższą niedzielę - 6. grudnia, organizujemy kiermasz mikołajkowy. Osoby chętne prosimy o przygotowanie ozdób świątecznych, ciast oraz pierników
    i przyniesienie do zakrystii dzień przed kiermaszem. Uzyskany dochód przeznaczymy na paczki świąteczne dla podopiecznych Caritas.

Wychodząc z kościoła można nabyć świece Caritas na stół wigilijny - małe w cenie 6 zł. duże po 16 zł. Od przyszłej niedzieli zaczniemy rozprowadzać także tutki żywnościowe, w których będzie można przynieść żywność na święta dla najuboższych z naszej parafii.

  1. Przypominamy jednocześnie podopiecznych Caritas o zapisywaniu się na świąteczne paczki żywnościowe. Zapraszamy do biura Caritas w godzinach urzędowania jutro i w kolejny poniedziałek. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.
  2. OO. Dominikanie z Gdańska zapraszają na posynodalne rekolekcje dla małżeństw, również małżeństw żyjących w związkach niesakramentalnych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

10. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na potrzeby naszego kościoła
i prosimy o dalsze wsparcie. W przyszłą, II niedzielę adwentu odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Kościoła na Wschodzie.

11. Przy wyjściu z Kościoła do nabycia nowy numer GN, Pielgrzyma i EJ.

12. Zmarli nasi parafianie, + Ewa Bieck, l. 73 z ul. Dokerów oraz + Teresa Kurzyk, l. 89 z ul. Pomorskiej.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.065598011016846