OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
6. WRZEŚNIA 2015
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B
- (Jutro) Dzisiaj ok godz. 19:00 powitanie naszych pielgrzymów wracających
z sanktuarium MB Swarzewskiej. Wyjdźmy im na spotkanie, aby podziękować za pielgrzymi trud i modlitwy zanoszone w naszych intencjach. - W poniedziałek o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu
i modlitwy w intencji intronizacji NSPJ. We wtorek o godz. 18:00 Msza św.
w intencji Róży Narodzenia NMP.
W środę rano i wieczorem Nowenna do MBNP.
W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
- W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 nabożeństwo fatimskie, które zakończy Msza Św. ok. godz. 20:00.
W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13:00 zapraszamy rodziców i dzieci klas III rozpoczynających swoje przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy Św. krótkie spotkanie organizacyjne z ks. Łukaszem.
- Korzystając z zapowiadanej ładnej pogody - na zakończenie sezonu, zapraszamy w najbliższą sobotę na ostatni już spływ kajakowy rzeką
Redą. Tym razem również odcinek bardzo łatwy i przyjemny z Redy do Osłonina przez Rezerwat Beka do Zatoki Puckiej. Więcej informacji i zapisy
u ks. Krystiana po Mszach św. - W sobotę 12. września Rumskie środowisko Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zaprasza wszystkich w wieku 11-16 lat na grę miejsko-leśną. Start o godz. 9:00 w Parku przy Obelisku na Starej Rumi na ul. Chełmińskiej. Trzeba zabrać tylko długopis i dobry humor. Dla każdego, kto przyprowadzi
2 znajomych przewidziana niespodzianka. - Dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na potrzebny naszego Kościoła i prosimy o dalsze wsparcie. Kolekta z przyszłej, II niedzieli miesiąca przeznaczona będzie na zapłacenie rachunków za remont elewacji naszego kościoła.
- Zmarli nasi parafianie: śp. Urszula Krynicka. l. 72 z ul. Władysława IV
i śp. Paweł Ranachowski, l. 75 z ul. Gdańskiej. - Przy wyjściu z Kościoła do nabycia nowy numer GN oraz Pielgrzyma.
Pobierz jako PDF