Zesłanie Ducha Świętego
1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. Dzisiaj w czasie Mszy Świętej o godz. 13:00 spotkanie rodziców uczniów klas II w celu zapisania dziecka na katechezy przed I Komunią św. w klasie III.
3. Dzisiaj spotkanie wspólnoty Żywago Różańca. Spotkanie Zelatorów w salce o godz. 16:30, a o godz. 17:00 wspólna modlitwa wszystkich członków wspólnoty w kościele przed Najświętszym Sakramentem a o godzinie 19:30 Janowskie Uwielbienie z racji Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy.
4. Przez cały miesiąc czerwiec wraz z Mszą Świętą wieczorną odmawiać będziemy litanię do Serca Jezusowego. Natomiast w dni powszednie – od poniedziałku do soboty różaniec w intencji pokoju o godz. 17:30.
5. W poniedziałek przypada Święto Matki Kościoła. Msze Święte tego dnia o 7:00, 10:00, 17:00 i 18:00.
6. We wtorek z racji wyjazdu wszystkich księży dekanatu Reda, biuro parafialne będzie nieczynne.
7. W środę po porannej Mszy św. i wieczorem wraz z nabożeństwem czerwcowym Nowenna do MBNP, a o godzinie 19:00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego. do salki katechetycznej.
8. W czwartek od 17:00 adoracja NS i okazja do spowiedzi.
9. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 7:00 wyruszy piesza pielgrzymka do Wejherowa na Odpust Trójcy Świętej. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału.
10. W sobotę o godzinie 19:00 w salce parafialnej spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy nie tylko liderów grup parafialnych, ale wszystkich, którzy chcą włączyć się w życie parafii, zwłaszcza uczestników spotkań synodalnych.
11. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, a w czwartek po Niej Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja przejdzie ulicami Chylońską, Pomorską, Gdańską i Katowicką. Ołtarze prosimy przygotować przy ul. Pomorskiej 5, Przedszkole, Pomorska 31 i Gdańskiej
30. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za włączenie się w ich przygotowanie.
12. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na potrzeby naszego kościoła i prosimy o dalszą pomoc.
13. Przy drzwiach kościoła można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i Echo Janowa.
Pobierz jako PDF