- W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji intronizacji.
- W środę rano i wieczorem Nowenna do M.B.N.P.
- W czwartek przypada 69. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny.
- W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 16.00. O godzinie 17.00 i 18.00 Msza św. wotywna o NSPJ. Po Mszy
o 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. - W I sobotę miesiąca po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
- Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na wyjazd młodzieżyw góry od 25 do 31 sierpnia. Zapisy u ks. Piotra.
- Od 17 do 23 października organizowana jest parafialna pielgrzymka na kanonizację Jana Pawła II. Informacje i zapisy
w sklepiku parafialnym. - Dziękujemy za ofiary, które wpłynęły na potrzeby naszego kościoła. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
- Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
Dużo radości na cały tydzień!
Pobierz jako PDF