XXIV Niedziela Zwykła

16 września 2018

  1. Dzisiaj o godz. 18:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży klas III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. W poniedziałek o godz. 17:15 modlitwy intronizacyjne do NSPJ. W tym dniu przypada Dzień Golgoty Wschodu – 79 rocznica agresji sowieckiej na Polskę i Światowy Dzień Sybiraka.
  3. Także w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy członków Parafialnego Zespołu Caritas oraz wszystkich którzy chcieliby do nich dołączyć na spotkanie do Salki Caritas.
  4. W środę rano i wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich ministrantów na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na spotkanie w salce parafialnej. Wszystkich, którzy chcą zostać ministrantami – zapraszamy na zbiórki w soboty o godz. 9:00. Można też zapisać się u ks. Pawła po każdej Mszy św. w zakrystii.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa ku czci św. o. Pio i spotkanie Grupy Modlitewnej.
  8. Zapraszamy chętne dzieci do dołączenia do naszej parafialnej scholki. Dzieci spotykają się w każdą niedzielę w salce parafialnej o godz. 11:30 (wejście od ul. Stoczniowców), a potem śpiewają podczas Mszy św. o godz. 13:00. Zapraszamy też osoby grające na instrumentach do współpracy.
  9. W poniedziałki po wieczornej Mszy św. zapraszamy też chętnych do wspólnego śpiewania w naszym chórze parafialnym.
  10. W sobotę 29 września odbędzie się VIII Pielgrzymka Rowerowa do Piaśnicy. Start o godz. 9:30 z parafii św. Wojciecha w Redzie Ciechocinie, powrót grupy ok. 15:00. Szczegółowe informacje na plakatach.
  11. 6 października br. organizujemy wyjazd na największe w Polsce jedno-dniowe wydarzenie ewangelizacyjne dla młodzieży „Stadion Młodych” w Warszawie. Zapraszamy młodzież i studentów do wspólnego wyjazdu. Cena 80 zł. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa
  12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  13. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.
  14. W minionym tygodniu zmarł z naszej wspólnoty parafialnej śp. Erwin Wiśniewski, l. 77, z ul. Dokerów. Dobry Jezu …

Pielgrzymki i wyjazdy

29 września organizowana jest 1-dniowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Podczas spotkania Eucharystia, Adoracja, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała oraz możliwość przyjęcia szkaplerza.

W czerwcu 2019 r. zapraszamy na 12-dniową wycieczkę do Norwegii – krainy gór, fiordów i lodowców i białych nocy.

Informacje, program i zapisy w sklepiku parafialnym.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.050083160400391