XXII Niedziela Zwykła

2 września 2018

  1. W poniedziałek o godz. 17:15 modlitwy intronizacyjne do NSPJ.
  2. W środę rano i wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek przeżywać będziemy dzień modlitwy o uzdrowienie na duszy i ciele pod przewodnictwem o. Teodora Knapczyka. O godz. 17:00 różaniec św. a o godz. 18:00 Msza św.
  4. W piątek od godz. 16:00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży z okazji I piątku miesiąca i rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msze św. wotywne o NSPJ o godz. 17:00 i 18:00 – Msza na rozpoczęcie roku szkolnego. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. Wszystkich ministrantów i chłopców, którzy chcieliby do nich dołączyć zapraszamy na spotkanie w zakrystii o godz. 9:00 w sobotę.
  6. W sobotę o godz. 18:00 Msze św. w intencji Róży Narodzenia NMP.
  7. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 13:00 poświęcenie tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych dla klas „0” i I.
  8. Także w przyszłą niedzielę 9 września zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 13:00 a po niej na spotkanie organizacyjne.
  9. Za dwa tygodnie 16 września zapraszamy rodziców i młodzież przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie organizacyjne.
  10. Na pierwsze powakacyjne spotkanie dla scholki zapraszamy za dwa tygodnie w niedzielę 16 września na godz. 11:30. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania i poszukujemy osób grających na instrumentach.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  12. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego, oraz nowego nr-u Echa Janowa, w którym m.in.: wywiad z nowym wikarym ks. Pawłem, fotorelacja z jubileuszu 30-lecia kapłaństwa ks. Proboszcza i sekundycji neoprezbiterów oraz stała rubryka porad duszpasterza, tym razem o poście eucharystycznym a także informacje z życia naszej parafii.
  13. W minionym tygodniu zmarli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Zofia Kuberna, l. 57, z ul. Gdańskiej; śp. Wiesław Wiszowaty, l. 69 z ul. Pomorskiej. Dobry Jezu …

Pielgrzymki i wyjazdy

29 września organizowana jest 1-dniowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Podczas spotkania Eucharystia, Adoracja, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała oraz możliwość przyjęcia szkaplerza.

W czerwcu 2019 r. zapraszamy na 12-dniową wycieczkę do Norwegii – krainy gór, fiordów i lodowców i białych nocy.

Informacje, program i zapisy w sklepiku parafialnym.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
117 0.048489093780518