X Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018

  1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą w naszej parafii przystąpić do I Komunii św.
  2. Nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ codziennie w łączności z wieczorną Mszą św.
  3. W poniedziałek o godz. 17:15 modlitwy intronizacyjne do NSPJ.
  4. W środę rano i wieczorem Nowenna do MBNP.
  5. Również w środę Mszą św. o godz. 18:00 rozpoczniemy comiesięczne nabożeństwo fatimskie.
  6. W czwartek przypada 48 rocznica święceń kapłańskich Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. Pamiętajmy o Jubilacie w modlitwach.
  7. W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  8. W sobotę ks. Bp Wiesław Szlachetka wyświęci kleryków V roku naszego Seminarium Duchownego na diakonów.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nasz kolejny parafialny festyn.
  10. W tym roku odbędzie się w Parku Żelewskiego w godzinach od 14:00 do 17:00. W planie wiele atrakcji, zabaw i okazji do integracji. Środki zebrane podczas festynu zostaną przeznaczone na dofinansowanie wakacyjnych wyjazdów dla dzieci.
  11. Także w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10:00 w naszej parafii wystąpi młodzież z Katolickiego Zespołu Teatralnego z Gdyni z inscenizacją pt. „Ostatecznie”. Przedstawienie opowiada historię człowieka, który wśród codzienny trudności poszukuje Boga i poprzez Muzykę, taniec i śpiew skłania do refleksji. Po przedstawieniu młodzież będzie zbierać ofiary na wyjazd ewangelizacyjno-misyjny do Hongkongu.
  12. W przyszłą niedzielę o godz. 14:00 w dolnym kościele p.w. NMP WW zostanie odprawiona Msza św. z liturgią w języku kaszubskim
  13. Wszystkich chłopców i mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.
  14. W wakacje planujemy zorganizować jednodniowe wyjazdy wakacyjne dla dzieci. Więcej informacji na kartkach wyłożonych w kruchcie Kościoła. Zapisy u ks. Krzysztofa.
  15. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i prosimy o dalsze wsparcie.
  16. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego.
  17. W minionym tygodniu zmarli śp. Marianna Jabłońska, l. 62, z ul. Pomors-kiej oraz Karolina Górzna, l. 37 z ul. Westerplatte. Dobry Jezu …

Pielgrzymki i wyjazdy

W czerwcu organizowana jest tygodniowa pielgrzymka: Kotlina Jeleniogórska i Karkonosze z jednodniowym pobytem w Pradze Czeskiej.

28 lipca organizowana jest 1-dniowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach na spotkanie z o. Jamsem Manjakalem (czytaj Dżejmsem Mandżakalem). Podczas spotkania Eucharystia, Adoracja, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała oraz nauki o. Jamsa (czytaj. Dżejmsa), możliwość przyjęcia szkaplerza.

We wrześniu zapraszamy na 10 dniową pielgrzymkę do Medżugorje, 
ze zwiedzaniem takich miejsc jak: Dubrownik, Makarska, Wodospady Krawica, Mostar oraz piękne wybrzeże Dalmacji.

Informacje, program i zapisy w sklepiku parafialnym.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
117 0.04839015007019