1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 na zaproszenie Domu Kultury JANOWO w naszym kościele wystąpi z koncertem CHÓR AKADEMICKI z Gruzji.
2. Nabożeństwo Majowe codziennie o godz. 20.30 w łączności z Apelem Jasnogórskim.
3. W poniedziałek adoracja z modlitwami intronizacyjnymi do NSPJ o godz. 17.00.
4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa ku czci św. O.Pio i spotkanie Grupy Modlitwy.
5. W środę przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i odpust w Sanktuarium. Rano i wieczorem nowenna do MBNP.
6. W czwartek w czasie Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Wspólnoty Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
7. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W piątek wraz z nabożeństwem majowym zaczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
W piątek przypada też Dzień Matki – pamiętajmy o nich w modlitwach.
8. W sobotę nasz parafianin Michał Tracz w czasie Mszy św. o godz. 11.30 w Poznaniu przyjmie święcenia kapłańskie w zgromadzeniu O. Karmelitów Bosych. O. Neoprezbitera polecamy modlitwie naszych parafian.
9. W sobotę, o godz. 10.00 w kościele spotkanie dla chłopców pragnących służyć przy ołtarzu Pańskim, szczególnie z klas III szkoły podstawowej.
10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu przypada 36 rocz. śmierci Sługi Bożego Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. O godz. 14.00 w sąsiednim kościele pw. NMP WW Msza św. z liturgią w jęz. kaszubskim.
11. Także w przyszłą niedzielę (28 maja) na Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie organizacyjne młodzieży klas II gimnazjum, która w przyszłym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.
12. W niedzielę, 4 czerwca na Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
13. Bardzo dziękujemy za wszystkie przekazane ofiary dla naszej parafii. Zachęcamy do składania swoich ofiar dla rodziny w Syrii, którą będziemy wspierali przez 5 miesięcy.
14. Zapisy na Pielgrzymkę śladami św. Jana Sarkandra i św. JPII w Beskidach w terminie 21-25 sierpnia 2017 r. u p. Marka i w sklepiku parafialnym.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Gość Niedzielny oraz Echo Janowa.
Natomiast w sklepiku do nabycia nowa książka o ks. Janie Kaczkowskim – współautorem jest ks. Krystian.
16. Zmarł Marek Drozd l. 62 z ul. Pomorskiej.
Pobierz jako PDF