1. W poniedziałek adoracja intronizacji NSPJ o godz.17.00.
2. Biuro parafialne będzie czynne od wtorku do piątku w godz. 17:00 – 18:00 oraz w czwartki od 10:00 do 11:00.
3. W środę rano i wieczorem Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli MB Gromnicznej. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego i szczególnej modlitwy w intencji osób, które swoje życie poświęciły służbie Bogu i ludziom w zakonach kontemplacyjnych, instytutach świeckich oraz jako dziewice i wdowy konsekrowane. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 10:00, 17:00 i o 18:00 w intencji róży MB Gromnicznej oraz Chóru Świętojańskiego. W czasie każdej Mszy obrzęd poświęcenia gromnic, a kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
5. W najbliższy czwartek, po Mszy św. wieczornej grupa modlitwy o. Pio wraz z ks. Grzegorzem zaprasza na adorację i modlitwy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
6. W piątek od godz. 16:00 okazja do spowiedzi św. O godz. 17:00 i 18:00 Msze wotywne
o NSPJ, a po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu liturgiczne wspomnienie św. Błażeja – orędownika i opiekuna w chorobach gardła. Z tej okazji po każdej Mszy udzielimy specjalnego błogosławieństwa.
7. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do NS NMP. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną.
8. Za tydzień w niedzielę o godz. 17:00 spotkanie organizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, po spotkaniu Msza św.
9. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia
I Komunii świętej na cotygodniowe katechezy w kościele. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy o godz. 13:00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
10. W dniach 17-19 lutego organizujemy III parafialny wyjazd na Tropikalna Wyspę k. Berlina. Wyjazd w piątek 17. lutego ok. godz. 21 – 22, powrót w niedzielę we wczesnych godzinach rannych. Koszt 130 zł + 30 €/dzieci i studenci lub 35 €/dorośli. W tym roku oferta jest bogatsza o nowe atrakcje i baseny termalne pod gołym niebem. Osoby niepełnoletnie muszą mieć dowód osobisty lub paszport. Więcej informacji i zapisy u ks. Krystiana po mszach świętych.
11. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać pod kościołem ofiary dla małego Kornelka, który od 1,5 roku walczy ze złośliwym nowotworem oka. Jest szansa uratowania zdrowia chłopczyka – wiąże się to jednak z kosztownym zabiegiem w USA. Więcej informacji o tej akcji na plakatach
w gablocie.
12. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer EJ i GN.
Pobierz jako PDF